Sık Sorulan Sorular

Elimdeki eski cep telefonu ve tabletleri Zwipit ile nasıl değerlendirebilirim?

Kurumsal bir firma iseniz web sitemizde bulunan “kurumsal müşteri” seçenği üzerinden bilgilerinizi girerek değerlendirmek istediğiniz ürünlerinizi belirtin. Size 48 saat içerisinde teklifinizi e-mail olarak göndereceğiz. Bireysel müşteriler ise iş ortaklarımızdan birini seçerek yeni alacakları cep telefonu ve tabletlerde eski cihazlarını vererek indirim alabilirler. Bireysel müşteriler için nakit tekliflerimiz bulunmamaktadır.

Bilgi güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Zwipit uluslar arası standartlarda sertifikalı olarak aldığı tüm cihazlara özel yazılımlar ile “tam sil” işlemi uygulayarak bilgilerinizi geri döndürülemeyecek şekilde silmektedir. Yaptığınız satışa dair size satış ve bilgi güvenliği sözleşmesi sunmaktadır.

Aldığınız cihazları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Cihazın model ve durumuna göre değerlendirilerek gruplanır. Gruplanan ürünler yenilenerek tüm Dünya’daki ihtiyaç sahiplerine uygun fiyatlı yenilenmiş ürün olarak satılmakta, parça olarak kullanılmakta ya da çevre koruma amaçlı geri dönüşüme gönderilerek tekrardan doğaya kazandırılmaktadır.

Hangi marka/model telefonları değerlendirebilirim?

Tüm cep telefonu ve tablet modellerini değerlendirebilirsiniz. İş ortaklarımızın sunduğu kampanyalara göre kampanya giriş koşullarında sadece telefon ya da sadece tablet seçenekleri olabilmektedir.

Cihaza ait aksesuarlarla (Şarj aleti, kulaklık vb) beraber mi teslim edilecek?

Hayır, hiç bir aksesuar(kulaklık, şarj aleti gibi) ile teslim etmenize gerek yoktur

Cihazın orijinal kutusu getirilecek mi?

Cihaza ait kutunun getirilmesine gerek yoktur

Birden fazla cihaz verip tek ürün alınabilir mi?

İşortaklarımızın kampanya kurgusuna göre birden fazla cihazınızı vererek tek bir ürün alabilirsiniz. Kurumsal müşteriler ise diledikleri adet cep telefonu ve tableti nakit olarak değerlendirebilir.

Kayıt dışı cihazları alabilir miyim?

İthalat yolu ile ya da yolcu beraberinde (pasaport ile) kaydedilmiş cihazları alabilirsiniz. Kayıt dışı olan cihazlar bedelsiz olarak alınabilir.

Bozuk cihazları alabiliyor muyuz?

Yasal takip altında olmayan ve klonlu olmayan her durumdaki cihazı alıyoruz.