Kullanılmış veya yeni elektronik cihazları almada uzmanlaşmış bir şirketiz. Görevimiz bu cihazları toplama, işleme, sınıflama ve uygun fiyatlarda gelişmekte olan ülkelere göndermektir.

Zwipit elektronik cihazların atık olarak çevreye zararlarını önlemek için yeniden kullanımını teşvik eder.

Zwipit

Hakkımızda

İspanya Madrid merkezli kurulan Zwipit, Dünya’nın her kıtasında hizmet gösteren, Aylık 40,000 üzerinde ikinci el cep telefonunun yeniden kullanıma sunarak Avrupa’nın lider cep telefonu dönüşüm ve yeniden kullanım hizmeti sunan firmasıdır.
Meks Teknoloji Ürünleri, Zwipit Bölge Ortağı olarak 2013 yılındadan bugüne Türkiye’de hizmet vermektedir. Türkiye’nin ilk kurumsal cep telefonu yenileme ve dönüşüm çözümleri sunan Mobil Operatör ortaklı kampanyalarını hayata geçirerek tüm bireysel ve kurumsal cep telefonu kullanıcılarına güvenli ve avantajlı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Zwipit kullanılmış cep telefonlarını, mümkün olan en basit ve rahat yoldan paraya ya da yeni alacağınız ürünlerde avantajınıza dönüştürmek için ihtiyacınız olan çözümdür.

Eski cep telefonunuzu Zwipit'e satma fırsatı sunarak telefonların yeniden kullanılabilmesini sağlıyor, imha tesislerinde biriken zararlı madde miktarını düşürmek adına verimli bir çözüm sunuyoruz. Bu şekilde, telefonun ömrünü uzatarak başkalarının da kullanabilmesini sağlıyoruz.

Neden Zwipit?

Bu perspektiften bakıldığında, kullanılmış telefonunuzu Zwipit'e satarak telefonların yeniden kullanılmasını sağlıyor, bu sırada sunulan ayrıcalıklardan faydalanmış oluyorsunuz.

Çoğu kullanıcı ve kurum, mobil telefonların yeniden kullanımı ile ilgili olarak bizlerle işbirliği yapmaktadır: bireyler, büyük ve küçük ölçekli işletmeler, perakende şirketleri, mobil dağıtım şirketleri ve büyük telefon şirketleri gibi kurumlar bu hususta bizimle çalışmaktadır. Zwipit'in mobil cihazınızı paraya çevirebilmenize, bu sırada sosyal sorumluluğunuzu yerine getirmenize ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmanıza olanak sağlayan kapsamlı bir çözüm ortaya koyduğunu düşündüğünüzde, siz de bu hizmetten faydalanmak isteyeceksiniz.